Hakkımızda

EMAN GÜVENLİK KORUMA VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Firmamız 2006 yılında İçişleri Bakanlığından alınan Özel Güvenlik Şirketi Faaliyet İzin Belgesi ile Türkiye genelinde güvenlik hizmeti verme yetkisine, İstanbul ili içerinde Kadıköy Kartal ve Ümraniye ilçe merkezlerde kurulu Eman Güvenlik Eğitim Kurumlarında ise güvenlik personeli yetiştirilmek üzere bünyesinde üç adet eğitim kurumu bulunan ender firmalardan biridir. Bu sayede Kaliteli eleman temininde kendi kendine yeten bir firmadır.

Bu anlamda EMAN GÜVENLİK KORUMA VE EĞİTİM KURUMU isminden anlaşılacağı gibi hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşlara risk yönetimi sistematiğini ön plana çıkartarak güvenlik işletmeciliği kavramını sektöre kazandıran yepyeni bir anlayışla ortaya çıkmıştır.

EMAN GÜVENLİK, deneyimli yöneticileri ve tam teçhizatlı uzman ekibiyle maksimum güvenceyi sağlamaya yönelik ekonomik bir seçenek…

Şirketimizde yer alan tüm kadromuz, güvenlik eğitimini tamamlayarak yapılan sınavlarda sertifika almaya hak kazanmış bunun sonucunda da tam teşekküllü hastaneden sağlık raporu alan, Emniyet Müdürlüğü tarafından arşiv araştırmaları yapılarak bilgi işlem ve sabıka kayıtları taranmakta olan adaylar arasından güvenilir, diksiyonu düzgün, dinamik, pratik zekalı ve güler yüzlü olanları tercih edilmektedir.

Türleri Politikamız

Güvenlik sektöründe faaliyet gösteren firmamızın kalite politikası çağımızın değişen ve gelişen koşullarında müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını yasal şartları göz önünde bulundurarak karşılayacak nitelikte, zamanında, etkin ve sistemde sürekli iyileştirmeler yaparak, hizmet kalitesinden ödün vermeden, uygun fiyatlarla hizmet sunmaktır.

Kalite politikamız, Çalışanların bilgi ve yeteneklerini değerlendirerek gerekli ödül yapısını ortaya koymak, çalışma ortamını yeni teknolojilere açık tutmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır.

ISO 9001: 2000

EMAN GÜVENLİK; güvenlik sektöründeki öncü ve güvenilir kimliğini ve haklı yerini sağlamlaştırmak ve her zaman daha mükemmeli hedeflemek arzusundadır.

VİZYONUMUZ

Müşterilerine, çalışanlarına güven ve huzur sağlayan hizmetlerini üstün kalite standartlarında tam olarak sunan, sektörde öncü, değerlerine sadık sorumluluğunun bilincinde, güvenilir hizmet ağı ile konusunda uzman personeli ve müşteri odaklı anlayış ile tanınan ve tercih edilen şirket olmaktır.

MİSYONUMUZ

Tüm müşterilerimize layık oldukları en üst düzeyde güvenliği, teknolojik altyapı ve donanımımız, benzersiz deneyimimiz, nitelikli ve profesyonel kadromuz sayesinde sürekli artan bir kalite anlayışı ile sağlamaktır.

AMAÇ

Kuruluşunuzda etkili bir güvenlik hizmet sisteminin oluşturulması, ana giriş ve çıkışların, tüm binaların ve çevrenin denetlenmesi, kontrol altına alınması, devriye hizmetinin ifası gibi hizmetlerin gözlem ve halkla ilişkiler esasına dayalı eğitim görmüş personelle denetim ve gözetim altında tutulmasıdır.

NEDEN EMAN GÜVENLİK

  • Eğitimli, işini bilen personelle çalıştığınızı,
  • Kapıdan giren her personel ve misafirinizin güler yüzle karşılanacağını,
  • Bu personellerin denetleme koordinatörlerimizce sürekli gece ve gündüz denetleneceğini,
  • Personelimiz üçüncü şahıs karşı mali mesuliyet sigortası kapsamında olacağını,
  • Sadece keseceğimiz fatura karşılığını ödeyerek, bu tutarı direk giderlerinizden düşeceğinizi,
  • Bize ödediğiniz her tutarın karşılığını gösteren belgelerin, fatura ekinde tarafınıza ulaşacağını,
  • Eğitim ve denetlemelerin düzenli olarak yapılıp, raporlarının tarafınıza ulaşacağını,
  • Gece ve gündüz denetlemelerinde tespit edilen ve risk unsuru oluşturan konular hakkında aydınlatılacağınızı için sunulur.

 

Belgelerimiz

faaliyet belg.dijital Faaliyet belgemiz 2 Güv.Şirk.Faaliyet BelgesiResim 004